RAPIRA SUPER STAINLESS (mavi/beyaz/kırmızı) RUSYA
Anlasildi Zaza'ya ugramak gerek bir,tesekkurler.
Bugün Zaza'ya ve çevresindeki seyyar dükkanlara baktım.Zaza'da Permasharp 100lü 23-25 arası onun dışında Astra,Racer,Sharp ve Derby var bolca.Bir paket shark aldım sırf adı geçiyordu bazı konularda diye Big Grin Beyaz Rapira ise malesef yoktu , çoğu dükkanın mavi kırmızı rapiradan başka rapira yok demeside ilginçti Big Grin[/align]
(30/11/2011, Saat: 20:30)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün Zaza'ya ve çevresindeki seyyar dükkanlara baktım.Zaza'da Permasharp 100lü 23-25 arası onun dışında Astra,Racer,Sharp ve Derby var bolca.Bir paket shark aldım sırf adı geçiyordu bazı konularda diye Big Grin Beyaz Rapira ise malesef yoktu , çoğu dükkanın mavi kırmızı rapiradan başka rapira yok demeside ilginçti Big Grin[/align]

Shark jiletleri deneyeceğinize sevindim. Şahsi fikrim permadan bile güzel olduğu yönünde, fiyat/performans açısından. Hem çok konforlu hem keskin bir jilet hem de 100 tanesi 4-5 lira fiyatında. Diğer farkettiğim nokta ise Diğer kullandıgım jiletlerde(derby-permasharp-wilkinson)paslanma olurken, kurutma yapmadığım halde shark ve rapirada paslanmalar hiç olmadı.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Arkadaşlar beyaz kutulu rapira arayıp da bulamayan varsa bugün zaza han'ın 2. katında EM-KE kozmetikten 100 tanesi 5 liraya aldım. Çok övülüyordu henüz deneme fırsatım da olmadı ama pembeden bile memnun kaldıysam sanırım bu beni mutlu edecek
Bu arada bir tane de rimei aldım yarın bu ikisini birleştirip voltron denemeleri yaparım artık
Ben gittiğimde birşey çıkmamaıştı demek ben mi bakamadım Big Grin Bende ilk fırsatta uğrayayım bir Smile
Bu beyazlar hala yapılıyormuymuş ? Bana eskden vardı artık üretilmiyor gelmiyor falan demişti bikaç dükkan.
Ben de sanki biliyormuşum gibi pasajda direkt bu dükkana girdim, işin tuhafı ne sorduysam arkadaştan olumlu yanıt aldım. Rimei makina var mı, beyaz rapira var mı, iha şap var mı vs...
piyasada orjinalini bulmak çok çok zor. Ben sahtesine denk geldim aman deyim
Katılma tarihi: 2011
Bugün pazardan mavi rapira aldım 75 kuruş.
Kutusu jelatin kaplı üstünde swedish steel yazıyor sahte olabilir mi?
Maviyi bilmiyorumda bugün Zaza Han'dan beyaz Rapirayı aldım sonunda 100 tane 5 lira Big Grin Şükür kavuşturana diyorum.Bakalım belkide beğenmeyecğim ama merakımı gidereceğim en azından Big Grin

Bende EM-KE 'den aldım 10 paket falan daha vardı.Adama beyaz rapira dedim yok dedi öbürü panpa o tama var dedi Big Grin İlk sorduğum adamın arkasındaydı jiletler yani o derece yabancı Big Grin Demek ilk Zaza Han'a gidip sorduğumda bu yüzden bulamadım.

Sonra paketi gösterip bir iki dükkana sordum birisi pembe rapiranın eski kutusu o aynı jilet diye ısrarla diretti bende iyi deyip çıktım Big Grin Sonra Zaza nın dükkanında yaşlı birisi vardı ona gösterdim oda "yapıyolar yapıyolar bak bizde bunu senelerdir yapıyoruz istemediğin kadar var " gibi bir cevap verdi Big Grin

Rapira'ların üzerindeki mail adresine mail atmayı düşünüyorum emin olmak için Big Grin

Bu arada bugün duşsuz tıraş olunca pek konforlu olmadı dolayısıyla biraz ara verip ilk tıraşımı bu jiletle olacağım bakalım Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,928 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,916 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,025,032 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,768 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,798 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,103 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 41,295 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 272,069 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,547 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,886 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: