Martin Amca Lavantalı
lynbn.jpg

4 gün kullandım ve oldukça beğendim.Arko kıvamında yumuşak bir sabun, kolaylikla kaba basilabiliyor.Kopuk kivami piyasadaki bir cok pahali sabunla hemen hemen ayni kıvamı veriyor, gayet iyi.Lavanta kokusunu sevmememe rağmen, baymayan kokusu da hoştu diyebilirim. Perdeler arasında köpükte kuruma ucusma hic olmuyor.Koruyuculuk oldukça iyi,nemlendirme yeterli benim için.Bu haliyle rahatlikla satışı yapılabilecek güzel bir sabun.Ama Martin amcanin bana gonderdigi diger don yagli ve acibadem yagli sabun bundan daha iyi.Yaptigim köpük resimlerini ise daha sonra ekleyecegim.
Lavanta kokusuna bayılırım bende, satışı var mı acaba ? yoksa deneme amaçlı mı yaptınız acaba ?
www.BarbarosRazors.com

İlk kullanmada beni cok tatmin etmeyen Martin amca lavanta 5 aylık bir dinlemeden sonra bir masterpiece oldu. SuZme yoğurt kıvamında köpük yapıyor. İlk aldığımda kırık beyaz olan sabunun bugünkü rengi açık kahve. yzuryvuj.jpg
e mail adresim tipsol@me.com
va8azesa.jpg
uny7amuj.jpg
Ellerine saglık Martin amca sabuna asık oldum resmen.
Martin amca sabunlarını nasıl elde ediyoruz?

Sent from my iPad using Tapatalk
Martin amca sinirli sayida sabun yapıyor kendisine danismakta fayda var komşum.
Sevgili Tipsol,

İltifatkarın için teşekkür ederim. Sabunu size gönderdiğimde henüz taze olduğunu ve gercek performanısını 5-6 ay sonra göstereceğini söylemiştim. Nitekim öyle de oldu. Soğuk proses sabun imalat yaptığımdan sabunun suyu anca 6 ayda çekiyor.

selam ve sevgiler

(28/07/2013, Saat: 04:19)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ellerine saglık Martin amca sabuna asık oldum resmen.
(29/07/2013, Saat: 00:16)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgili Tipsol,

İltifatkarın için teşekkür ederim. Sabunu size gönderdiğimde henüz taze olduğunu ve gercek performanısını 5-6 ay sonra göstereceğini söylemiştim. Nitekim öyle de oldu. Soğuk proses sabun imalat yaptığımdan sabunun suyu anca 6 ayda çekiyor.

selam ve sevgiler

(28/07/2013, Saat: 04:19)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ellerine saglık Martin amca sabuna asık oldum resmen.

Evet Martin amca ben biraz kendine gelecegini düşündüm ama böylesine muazzam bir sabuna dönüşmesi beni şaşırttı. İlk kullanımda kokusuda bana fazla gelmişti ama su anda oda yatismis cok güzel bir lavanta esintisi halini almış. Tekrar tesekkurler su ara günlük sabunum kendisi. Sevgiler bizden.
Arkadaşlar ben nasıl edinebilirim bu sabunu? Çok merak ediyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MARTIN AMCA EV YAPIMI TARÇINLI ZENCEFİLLİ TIRAŞ SABUNU martin 57 35,998 07/06/2017, Saat: 06:59
Son Yorum: Tahir
  MARTİN AMCA SAF BİTKİSEL TIRAŞ SABUNU martin 38 29,393 04/07/2016, Saat: 22:49
Son Yorum: mancho
  Martin Amca Keçi Sütlü Yeni Üretim martin 31 33,354 03/11/2015, Saat: 12:34
Son Yorum: mirzacem
  Martin Amca Sosyal Sorumluluk Projesi martin 59 72,499 22/09/2015, Saat: 11:47
Son Yorum: totto
  Martin Amca Tütün (namı diğer yerli tabac) martin 29 34,429 28/06/2015, Saat: 20:37
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: