Kiehl's Razor Bump Relief
(17/05/2013, Saat: 23:20)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zencefil Kökü Özü
Zencefil Kökü Özü, yatıştırıcı etkileri olduğu bilinen gingerolleri sağlar. Aynı zamanda fazla yağın emilmesine de yardımcı olur.

Yakı Otu Yaygın olarak yakı otu ya da yangın otu olarak da bilinen bir bitkiden elde edilir. Bu bitkinin cilt üzerinde yatıştırıcı etkileri olduğu bilinmektedir.

trden telefonla sıparıs ımkanıda var sanırım

TELEFONLA SİPARİŞ İÇİN BİZİ ARAYIN
0(850)-221 34 83

69 tl

bugün arayıp sipariş vericem bende deneyeyim bakalım kolonya asprinden farkı var mı Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(18/05/2013, Saat: 11:04)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugün arayıp sipariş vericem bende deneyeyim bakalım kolonya asprinden farkı var mı Smile

Hocam ürünü alıp kullandınız mı acaba ? Varmıymış kolonya-aspirin ikilisinden farkı Smile ?
www.BarbarosRazors.com

(06/06/2013, Saat: 11:28)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18/05/2013, Saat: 11:04)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugün arayıp sipariş vericem bende deneyeyim bakalım kolonya asprinden farkı var mı Smile

Hocam ürünü alıp kullandınız mı acaba ? Varmıymış kolonya-aspirin ikilisinden farkı Smile ?

üstad son bir haftadır bunu kullanıyorum fiyatı pahalı görülüyor ama çok az kullanmak yeterli bu sebeple uzun süre dayanabileceğini düşünüyorum. boğaz bölgemde ciddi bir rahatlama getirdi kolonyada benzer şekilde iyi gelmişti bu da gayet başarılı bence denenebilir.
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Boyun kısmındaki rahatsızlık veren yanma hissinden kurtulamadım, bunu deneyeyim ben o halde. Sakalın çıkış yönüne doğru alamıyorum bende direk dalıyorum Smile o yüzden tahriş yaratıyor..
www.BarbarosRazors.com

aspirin kolonya kullanmana rağmen oluyor mu kızarıklık ??

ben beyaz tenliyim direk kızarıyordum kolonya aspirinde bu üründe baya iyi geldi şimdi rahatım tavsiye ederim Smile
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(06/06/2013, Saat: 12:25)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aspirin kolonya kullanmana rağmen oluyor mu kızarıklık ??

ben beyaz tenliyim direk kızarıyordum kolonya aspirinde bu üründe baya iyi geldi şimdi rahatım tavsiye ederim Smile

Kızarıklık yok aslında ama içten içe bir yanma hissediyorum.
www.BarbarosRazors.com

(06/06/2013, Saat: 12:32)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06/06/2013, Saat: 12:25)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aspirin kolonya kullanmana rağmen oluyor mu kızarıklık ??

Kızarıklık yok aslında ama içten içe bir yanma hissediyorum.

o yanmaya iyi gelirmi bilmiyorum aslında tam emin olamadım
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Ürün çok işe yarıyor komşularım. Boyun bölgemdeki bir türlü geçmeyen kızarıklıkları iyileştirdi. Artık bu nedenden dolayı kanamalar yaşamıyorum. Az miktarda kullanmak yetiyor. Kızarıklıklara, kıl dönmelerine ve sivilcelere karşı kullanmanızı şiddetle öneririm.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(06/06/2013, Saat: 15:37)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün çok işe yarıyor komşularım. Boyun bölgemdeki bir türlü geçmeyen kızarıklıkları iyileştirdi. Artık bu nedenden dolayı kanamalar yaşamıyorum. Az miktarda kullanmak yetiyor. Kızarıklıklara, kıl dönmelerine ve sivilcelere karşı kullanmanızı şiddetle öneririm.

Tavsiyen üzerine kiehl's mağazasına giderek bu ürünü aldım ve az önce kullandım. Yüzümde kesik ve kanama olmamasına rağmen problemli yerlerde yanma hissediyorum. İnşallah batık sorununa çare olur. Birkaç hafta sonra bendeki etkisini paylaşacağım.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ürünün hiçbir yan etkisi yok galiba,sitede hiç açıklama bulunmuyor.Hangi durumlarda kullanmamak ve dikkat etmek gerekir hiç bilgi yok.Bu WEB açıklamasını da Floyd yazmış sanki hiç detay yok ''al komşum kullan komşum''
En azından ''salisilik asit barındırıyor cildinizi soyabilir,aspirin alerjiniz varsa vasiyet yazın vs'' yazılabilirdi.

http://www.kiehls.com.tr/men/ultimate-ma...ump-relief

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kiehl's Post Shave Repair Gel Chinaski 28 26,462 30/06/2020, Saat: 01:56
Son Yorum: dr_green
  Razor Bump / Sakal Dönmesi / Kıl Dönmesi / Batık alpbb74 162 204,641 09/03/2020, Saat: 20:00
Son Yorum: mustbe
  Kiehl's Blue Astringent Herbal Lotion 1912 1 4,172 20/07/2018, Saat: 14:26
Son Yorum: osaka23
  Bump Patrol? interrr 0 2,301 27/01/2017, Saat: 11:14
Son Yorum: interrr
  The Body Shop Maca Root Razor Relief totan35 19 25,376 27/10/2016, Saat: 19:21
Son Yorum: corpus36

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: