Razor Bump / Sakal Dönmesi / Kıl Dönmesi / Batık
(20/02/2015, Saat: 11:41)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Al benden de o kadar Undecided asprin/kolonya ikilisine de bir girişeyim gün içinde, sonucu yazarım komşum.
Sonucu bekliyorum komşum:-)
(20/02/2015, Saat: 11:49)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O bölge genel olarak sorunluysa sürekli peeling uygulamayı deneyebilirsiniz. Ben boyun bölgesinde böyle engelliyorum.
Zaten evde peelingler var, denemeye değer. Teşekkür ederim komşum önerin için :-)
Asprin ve kolonya hep kullandıkça çözüm olacaktır.
Lokal kullanmak iyi sonuçlar verecektir.Teknik düzelmedikçe sürekli kullanmak zorunda kalırız.
Dudağın çeneye yakın bölgesi,agresif aletler ve keskin jiletler ile kazıma oldukça
Dudak kenar birleşimleri ağız etrafı,mild jiletler ve bastırma oldukça
Çene kemiği üsttü civarı,gerdirme ve kazıma
Boyun bölgesi,gerdirme ve yanlış açı,aşırı kısaltma oldukça
Sorun olacaktır.
(20/02/2015, Saat: 11:58)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Asprin ve kolonya hep kullandıkça çözüm olacaktır.
Lokal kullanmak iyi sonuçlar verecektir.Teknik düzelmedikçe sürekli kullanmak zorunda kalırız.
Dudağın çeneye yakın bölgesi,agresif aletler ve keskin jiletler ile kazıma oldukça
Dudak kenar birleşimleri ağız etrafı,mild jiletler ve bastırma oldukça
Çene kemiği üsttü civarı,gerdirme ve kazıma
Boyun bölgesi,gerdirme ve yanlış açı,aşırı kısaltma oldukça
Sorun olacaktır.
Öneriler için teşekkür ediyorum
Bir de şöyle bir ürün var. Nette yorumlarına baktım kullanıp memnun olanlar var. Acaba forumda daha önce deneyen birisi var mı?

https://www.misspera.com/p/prolinc-gigi-...u-engeller

2co3k91.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
ihtilaf üstada teşekkürü bir borç bilirim, teknikle ilgili tavsiyelerini harfiyen uyguladım, son iki tıraştır her hangi bir kıl dönmesi sorunum olmadı.
Acta est fabula, plaudite.
(23/02/2015, Saat: 20:31)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf üstada teşekkürü bir borç bilirim, teknikle ilgili tavsiyelerini harfiyen uyguladım, son iki tıraştır her hangi bir kıl dönmesi sorunum olmadı.

Çok sevindim @Bruce Hocam,
Daha önce bahsettiğiniz gibi bazı bölgelerin ''yakın'' tıraş olmaması sadece bize görünür.İdeal ''igrown solutions'' budur Smile
(23/02/2015, Saat: 20:39)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok sevindim @Bruce Hocam,
Daha önce bahsettiğiniz gibi bazı bölgelerin ''yakın'' tıraş olmaması sadece bize görünür.İdeal ''igrown solutions'' budur Smile

Üstadım, tavsiye ettiğiniz gibi tıraşa sorunlu bölgeden başladım, önceden yüz mimikleriyle o bölgeyi yakın kesiyordum, bu sefer Futur'un 3. ayarında bir kez geçtim oradan. Jiletleri zaten iki kereden fazla kullanmıyordum. Sonuç, en ufak bir kızarıklık, dönme, batma yok. Buradan tecrübe ettiğim, tıraş ile ilgili sorunlarda devayı önce teknikte aramak gerekiyormuş.

Tekrardan çok teşekkür ederim. Huzur geldi vallahi Smile
Acta est fabula, plaudite.
(23/02/2015, Saat: 20:56)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım, tavsiye ettiğiniz gibi tıraşa sorunlu bölgeden başladım, önceden yüz mimikleriyle o bölgeyi yakın kesiyordum, bu sefer Futur'un 3. ayarında bir kez geçtim oradan. Jiletleri zaten iki kereden fazla kullanmıyordum. Sonuç, en ufak bir kızarıklık, dönme, batma yok. Buradan tecrübe ettiğim, tıraş ile ilgili sorunlarda devayı önce teknikte aramak gerekiyormuş.

Tekrardan çok teşekkür ederim. Huzur geldi vallahi Smile

Maşallah diyelim Smile
@mancho dostumuz okusun !
Cenealtina atg yaptigim zaman cok minik sivilce gibi seyler olusuyor,bikactane kildonmesi bunlara bir faydasi olur mu bu karisimin birde alkol yerine safsuyla yapsak daha iyi olmaz mi malum alkol dezenfente ediyor ama hucreleride olduruyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alkollu aftershave'ler sakal beyazlatir mi? Abus 2 1,923 24/10/2021, Saat: 13:46
Son Yorum: XauPau
  Bump Patrol? interrr 0 2,292 27/01/2017, Saat: 11:14
Son Yorum: interrr
  The Body Shop Maca Root Razor Relief totan35 19 25,313 27/10/2016, Saat: 19:21
Son Yorum: corpus36
  Kiehl's Razor Bump Relief FloydianDM 26 31,817 19/12/2014, Saat: 19:58
Son Yorum: DelikanliTiras
  kıl dönmesi spreyi papillon21 1 5,602 26/05/2014, Saat: 17:38
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: