FEATHER WS-D1S AHŞAP SAPLI
Arkadaşlar forumda hiç bahsi geçmemiş.
Bilen kullanan varmıdır?
Çizilmeye,şişmeye dayanıklı, kaymayı önleyen ahşap saplı imiş.
750TL yurtdışı satış fiyatı var.

2n2056t.jpg
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Ben de bir yarım saat önce gördüm. Ahşap olması biraz tedirgin etti beni doğrusu.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(25/05/2015, Saat: 11:06)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bir yarım saat önce gördüm. Ahşap olması biraz tedirgin etti beni doğrusu.

Komşum seni ahşap olması tedirgin etmiş beni de fiyatı tedirgin etti.Smile

Geçenlerde dediğimi tekrar söylemek istiyorum japonları çok severim her şeyin en iyisini yapmaya yönelik bir gayretleri var.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Göze çok hoş geliyor. Ahşaptan anlayan arkadaşlar daha iyi açıklar ancak burada kullanılan teak wood denilen tik ağacı gibi geldi bana. Yatların taban döşemelerinde ve havuz kenarlarında kullanılan bir ağaç diye biliyorum.
Mustafa Bey merhaba, geçenlerde fiyat listesinde Feather as-d2 gördüm sanki doğru mudur?
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
gördüğüm en güzel jilet tutuculardan biri. bir japon şirketi dayanıklı diyorsa şüphe etmemek lazım Smile
(25/05/2015, Saat: 16:20)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Göze çok hoş geliyor. Ahşaptan anlayan arkadaşlar daha iyi açıklar ancak burada kullanılan teak wood denilen tik ağacı gibi geldi bana. Yatların taban döşemelerinde ve havuz kenarlarında kullanılan bir ağaç diye biliyorum.
Mustafa Bey merhaba, geçenlerde fiyat listesinde Feather as-d2 gördüm sanki doğru mudur?

Feather'ın sitesinde reçineyle işlem görmüş doğal ağaç diyor. Üretim adımı olarak da ağacın yavaşça reçineye sokulup bekletilmesiyle yapılmış diye yazıyor. Kullanılan ağaç cinsine atıfta bulunulmamış.
(25/05/2015, Saat: 16:56)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather'ın sitesinde reçineyle işlem görmüş doğal ağaç diyor. Üretim adımı olarak da ağacın yavaşça reçineye sokulup bekletilmesiyle yapılmış diye yazıyor. Kullanılan ağaç cinsine atıfta bulunulmamış.

Feather ac dx wood handle usturalarda tik ağacı kullanılmış. Ben oradan hareketle ve biraz da mantık yürüterek tahminde bulundum komşum. Bu arada daha önce forumdakiler tarafından  kullanılmamış bir ürünün konusu açılınca ne oluyordu Smile. Gerçi bu alette sadece malzeme farkı var ama bilemedim şimdi Smile
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Ahsap konusunda ozel tekniklerle sorun cikarmamasini garantilemisler anladigim kadari ile. Ben begendim acikcasi. Ama fiyat ve aletin one trick pony oldugunu hesaba katarsak, Beymen'deki Acqua Di Parma setten farki yok benim gozumde kaliteli bir DE olmasi disinda ne yazik ki.
(25/05/2015, Saat: 17:18)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather ac dx wood handle usturalarda tik ağacı kullanılmış. Ben oradan hareketle ve biraz da mantık yürüterek tahminde bulundum komşum. Bu arada daha önce forumdakiler tarafından  kullanılmamış bir ürünün konusu açılınca ne oluyordu Smile. Gerçi bu alette sadece malzeme farkı var ama bilemedim şimdi Smile

Konuyu açan ürünü alıp incelemesini yapıyor. Şu noktadan sonra gözler Mustafa Bey'de. Big Grin
(25/05/2015, Saat: 16:20)laktik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Göze çok hoş geliyor. Ahşaptan anlayan arkadaşlar daha iyi açıklar ancak burada kullanılan teak wood denilen tik ağacı gibi geldi bana. Yatların taban döşemelerinde ve havuz kenarlarında kullanılan bir ağaç diye biliyorum.
Doğru gördünüz fakat 3 adet gelmişti. En kısa sürede Feather tam çeşit gelir umarım.
Cihan bey'in bahsettiği gibi materyal hakkında fabrikanın açıklaması :
rrpco6.jpg
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather Popular TTO BigHillMe 119 125,653 28/10/2021, Saat: 13:41
Son Yorum: taka
  Feather All Stainless AS-D2S İncelemesi Aedan 20 26,122 01/02/2020, Saat: 12:20
Son Yorum: gidakontrol
  Feather AS-D2 fergus 32 43,091 07/11/2019, Saat: 16:04
Son Yorum: Sheeplessness
  Mühle R41 ve Feather Jilet uyumu connect 8 5,310 09/05/2018, Saat: 14:21
Son Yorum: dikdik_s
  Feather AS-D2 Tıraş Aleti - inceleme Emreozer 23 21,623 22/10/2016, Saat: 19:56
Son Yorum: Nani Kuş
  Feather Stainless Steel Razors (AS-D1) bossyje 14 23,852 07/09/2015, Saat: 22:09
Son Yorum: alfa
  Merkur 43C Paslanmaz Çelik Saplı Eskiuyebyr 19 20,755 02/02/2015, Saat: 15:33
Son Yorum: Eskiuyebyr
  Tradere sb-ıkon dlc slant-feather as-d2-att m1 sızce hangısı ? Asit35 6 10,611 02/10/2014, Saat: 00:32
Son Yorum: arikanmd
  Feather Stainless Razor AS-D1 ErolBöğrek 17 24,181 18/04/2014, Saat: 19:05
Son Yorum: arikanmd
  Feather AS-D2 (Mart 2013) eggman 13 16,773 13/08/2013, Saat: 14:41
Son Yorum: fergus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: