Ucuz adjustable öneri
Beyfendiler acaba 100 lirayı geçmeyen adjustable bir alet var mı.
Sitede vigour falan gördüm de replika.
Önerilerinizi bekliyorum

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
sıfır futur replikası çinmalı vigour
vintage rus mali ideal marka gillette slim twist replikası

başka yok sanırım
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Dostum 100 liraya soru isaretli bir urun alacagına,

İmpa ticaret mustafa beyden rica etseniz 165 liraya hepimizin bildigi sevdigi, sizinde yıllarca severek kullanacagınız bir Merkur Progresi 2-3 taksitle alsanız, daha yerinde bir yatırım olmazmı, daha zevkli tıraslar kazandırmazmı, ne dersiniz
Hocam peki önerirmisiniz progresi yoksa 50 lira fazla verip futurmu alsam.bu arada benim için sarı sap falan önemli değil önemli olan sadece traş kalitesi keyfi rahatlığı ayarlanabilir olması uzun ömürlü olması kaplamasının iyi olması

Dostum progresi siddetle oneririm.

Futuru guzel bir alet ama kafası buyuk oldugu icin ozellikle burun altı gibi dar yerlerde biraz zorluk cıkarabilir. İmpa ticarette fiyatı su an yurt dısı fiyatlarına cok yakın her zamanki gibi. Benim birinci tercihim ve onerim progress olur. Cok memnun kalacagınızı dusunuyorum.

Mustafa bey gittigidiyor gibi bir sitede size listeleme acabilir. Karta taksit yapabilirsiniz.
(12/05/2016, Saat: 18:44)emre4498 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyfendiler acaba 100 lirayı geçmeyen adjustable bir alet var mı.
Sitede vigour falan gördüm de replika.
Önerilerinizi bekliyorum

Gillette' in black beauty ,slim modelleri.
Halihazırda elimde 3 temel adjustable var. Slim, Progress ve Futur. Benim de önerim Progress olur.
Slimden daha efektif.
Futur'dan daha dengeli ve kullanışlı.
İkisinden de çirkin ama Taçsız Kral benim gözümde Smile
(12/05/2016, Saat: 22:37)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Halihazırda elimde 3 temel adjustable var. Slim, Progress ve Futur. Benim de önerim Progress olur.
Slimden daha efektif.
Futur'dan daha dengeli ve kullanışlı.
İkisinden de çirkin ama Taçsız Kral benim gözümde Smile

Hocam benimde elimde futur var uzun bir karar aşamasından sonra futur aldım ve severek kullanıyorum

Futurdan daha dengeli ve kullanışlı derken ; kafa yapısı ve ağırlığındanmı bahsediyorsunuz bilği verirmisiniz ?
(12/05/2016, Saat: 22:46)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam benimde elimde futur var uzun bir karar aşamasından sonra futur aldım ve severek kullanıyorum

Futurdan daha dengeli ve kullanışlı derken ; kafa yapısı ve ağırlığındanmı bahsediyorsunuz bilği verirmisiniz ?
Değerli Nani Kuş komşum,
Tamamen sübjektif bir değerlendirme. Progress X Futur kıyaslanması çok yapılıyor tüm tıraş platformlarında.
Futur kullanmaya daha yeni başladım , cok kesin ifadeler kullanmayayim şimdilik. Bir süre sonra zaten düşüncelerimi yazacaktım.
İlk degerlendirmem böyle.
Tabi herkeste farklı olabilir. Ancak ben de çok review okudum yurtdışı forumlarda. Çoğunluk progress 'i biraz daha önde bulmuş gibi yüzde(%) olarak.
Bende hem futur hem de kısa saplı progress var.Progress günlük kullanıma daha uygun bence.
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 61,841 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Barbaros & Rocnel Adjustable theunnamed 240 133,391 06/06/2020, Saat: 02:44
Son Yorum: arandur
  Personna Precision Adjustable GartBnx 8 10,198 16/02/2020, Saat: 20:40
Son Yorum: GartBnx
  Apollo Mikron Adjustable Safety Razor BigHillMe 8 11,605 20/05/2019, Saat: 22:29
Son Yorum: dikdik_s
  Merkur Adjustable FUTUR GOLD with Gift tin Nani Kuş 25 22,124 01/10/2016, Saat: 15:02
Son Yorum: msakalli
  Merkur Progress / Merkur Futur / Gillette Slim - Adjustable Değerlendirmesi Eskiuyebyr 28 22,978 14/06/2016, Saat: 11:08
Son Yorum: albayrak1616
  Eskimo Adjustable theunnamed 12 11,175 07/02/2015, Saat: 17:02
Son Yorum: kethuda57
  Günlük kullanım için öneri arayışı kozymac 19 18,450 15/06/2013, Saat: 05:37
Son Yorum: eskiuyemnt
  Progress mi? Slim adjustable mı? tipsol 5 7,965 24/03/2013, Saat: 18:12
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: