İNCELEME: Bronz Yintal - Agresif Çinli
Eline sağlık üstat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@izbe üstadım inceleme için teşekkür ederiz.Alma düşüncesinde olan benim gibi forumdaşlar için iyi bir referans oldu.
de te fabula narratur.!
Bu tarz aletlerde dikkat edin komsular, kafayı tam sıkmadan ustten jiletin esit ve duz durduguna bakın, olmadı hafif oynatıp oyle tam sıkın.
Bu alette vardır demiyorum, bu tarz uygun fiyatlı urunlerde kalıp hatası vs. olarak olma ihtimali var. Aklınızda olsun. Bastan zaten yoksa, daha da olmaz rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Elinize sağlık komşum. Benimde ilgimi çekmişti renk olarak ama agresif olacağını düşünüp almamıştım. Çinliler progress te yaparsa tam olacak valla
Bu tür aletleri ilgiyle takip ediyorum. Eline sağlık üstat.
Bu aletin mat gumusu dun elime ulasti ve ilk tirasimi az once oldum, alet incelemede belirtildigi gibi agresif,  jilet secimini dogru yapmak gerek. Rimei ve polsilver ikilisi ile gayet guzel konforlu tiras olabiliyorken Yintal ve polsilver cildime biraz rahatsizlik verdi. Rimei ile pek memnun kalmadigim Rapira Platinium Lux jiletin Yintal ile cok uyumlu olacagini dusunuyorum, bir sonraki tirasimi bu ikili ile olacagim insaallah.
(04/12/2017, Saat: 19:23)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu tarz aletlerde dikkat edin komsular, kafayı tam sıkmadan ustten jiletin esit ve duz durduguna bakın, olmadı hafif oynatıp oyle tam sıkın.
Bu alette vardır demiyorum, bu tarz uygun fiyatlı urunlerde kalıp hatası vs. olarak olma ihtimali var. Aklınızda olsun. Bastan zaten yoksa, daha da olmaz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

qshave üretiminde sıkıntı yok diğer markaları bilemem. Aksi gibi benim slant da var güya alman malı Smile
Bu alete uyumlu jilet tavsiyesi istiyorum arkadaşlar (Astra yeşil , Derby Premium , Rapira ,Derby klasik ) hoşuma gitmedi.En iyi sonucu Permasharp ile alabildim.Fakat fiyat olarak fazla buluyorum Permasharp jileti...
@hidalgo Yeşil Astra ve Derby Premium alternatiflerini beğenmediğinize göre Perma-Sharp'tan daha ucuz ama daha iyi bir jileti Türkiye'de temin etmeniz çok olası görünmüyor. Ucuz bulabileceğiniz ilk etapta aklıma gelen üç tane alternatif var, birisi Shark, diğeri de Gittigidiyor'da satılan Rapira SSS. Bir de sarı BIC jilet var. Dilerseniz onları da deneyin ama bunların üçü de Perma-Sharp'tan daha keskin değiller, çok büyük çoğunluğa göre daha iyi de değiller. Fakat jilet işi göreceli, belki beğenirsiniz. Onun haricinde ucuza bir takım kör jiletler var, koleksiyon yapmıyorsanız bunlara hiç bulaşmamak en iyisi. Racer, Mem, Tatra, Tiger ve Zaza bunlardan ilk etapta aklıma gelenler.
BIC yakinda okuduğum jilet karsilastirmalarinda oldukça keskin bir jilet olarak çıkmış. Ben bu aletle denemedim ama Merkur 34c ile bugün denedim ve fena değildi. Tahrişsiz üç geçiş tıraş sonucu akşam bile yeni tıraş olmuş gibiyim. Denemenizi tavsiye ederim. Fiyatı Astra ile aynı gibi.

SeckinB

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rex Ambassador İnceleme Aedan 28 14,613 22/12/2023, Saat: 14:10
Son Yorum: layken
  İNCELEME: Baili BD176 Legend 54 36,600 04/04/2023, Saat: 02:03
Son Yorum: Mecanica
Thumbs Up İNCELEME: Pearl Shaving SSH-05 Close Comb Tayyare Pilotu 15 6,414 09/01/2023, Saat: 21:26
Son Yorum: layken
  İnceleme: Razorock Game Changer 84 marv 6 3,649 09/11/2021, Saat: 19:53
Son Yorum: marv
  Çok agresif DE tavsiyesi Sheeplessness 43 20,651 21/04/2021, Saat: 22:05
Son Yorum: Mauser
Information İNCELEME:Slant Dünyası'na Giriş:Mahşerin 1 değil,2 değil tam 6 atlısı! ahraz 118 82,641 17/01/2021, Saat: 22:09
Son Yorum: Yilmazde
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 33,209 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  Wolfman Lass BBS-1 Razor inceleme Nani Kuş 33 16,705 05/08/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: korgunv
  Paradlgm Titanium II inceleme Nani Kuş 38 15,737 04/06/2020, Saat: 13:06
Son Yorum: -mali
  İnceleme: Gillette New Type Short Comb dr_green 13 4,765 11/05/2020, Saat: 14:18
Son Yorum: rating

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: