Herkese Merhaba
@batmanforever, @Erkan_ hoş bulduk komşular, sağ olun
So far so good..
Konşum hoş geldiniz. Keyifli forumlar, tahrişsiz tıraşlar dilerim.
Hoş geldiniz komşum. Israrcı olan arkadaşınız acaba içimizden bir komşu mu merak ettim. Smile
@Mehmet_G ve @ziyanınjileti komşular hoş bulduk

Israrcı arkadaş büyük ihtimalle forum sakini değil, yani hatta o vakitler böyle bir forum varmış diye ben göstermiştim. Çok fazla forum ve sosyal medya kullanıcısı değil. Ama belki çaktırmadan girip çıkıyordur, onu bilemiyorum Big Grin
So far so good..
Merhabalar hosgeldiniz.

Feather popular dediginiz alet, piyasadaki en yumusak en mild makinalardan biridir. Onu kullanırken kızarıklık tahris kesik oldu ise acele ediyorsunuz. Açı hatası veya bastırma yapıyorsunuz.
Siz konuya oncelik olarak kalan ele gelen sakallar olarak bakıyorsunuz, yakın bebek poposu kıvamında olsun diye bekliyorsunuz. Bu onceliginizi degistirmediginiz surece yasadıgınız sorunlar daha uzun surer ne yazık ki. Yakın tıras dusuncenizi su an icin arka plana atalım. Oncelik amacımız ve gayeniz tahrissiz kızarıksız bir tıras gecirmek olsun.
İs dolayısı ile hergun tıras ihtiyacı yoksa, 2-3 gunde bir, "bastırmadan" makinanın dogru acısını bularak hissederek tıras olun. Sakallarınızı inceleyin, sakalların cıkıs acısına gore tıras olun. Forumda ilgili konuları tıras teknikleri bulunur.
Yardımcı olarak preshave jel veya daha iyisi yaglardan kullanırsanız, bastırma veya açı dolayısı ile yaptıgınız hataları biraz daha kolay atlabilirsiniz. Ben ornek bir urun linki ekliyorum ama evde bazı yag karısımlarından kendiniz de yapabilirsiniz forumumuzda DIY bolumunde alakalı konuları vardır. Aklıma gelen oneriler bunlar.
Forumumuzda hos sohbetleriniz, zevkli tıraslarınız olsun.
Saygılar.
https://www.extrashaving.com/floid-tiras...g-50ml-254
Hoş geldiniz,köpüğünüz bol,tıraşınız keyifli ve tahrişsiz olsun...
Cogito, ergo sum Dodgy
Hoş geldiniz.
Hoş geldiniz. Yazdıklarınızı bir çırpıda, sonuna kadar okudum. Pes etmek yok doğru yolda devam edin tekniğiniz geliştikçe, sakalınızı ve yüzünüzü daha iyi tanıdıkça rahat bir tıraşa kavuşacaksınız.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Teşekkürler komşular, hoş bulduk

@dikdik_s komşum haklısın, bebek poposu kıvamına biraz takık oldum galiba, muhtemelen de şimdi kafamda canlandığı kadarıyla bundan oluyordur o zaman. bu pürüzsüzlük olayı da youtube'da izlediğim -sizlerin de büyük olasılıkla izlemiş olduğu- videolardaki usta abilerin böyle yanaklarına tokatsı dokunuşlar yapıp "uuu harika, gerçekten iyi tıraş oldu" gibisinden cümlelerinden yapıştı üzerime Smile öyle yapamayınca da bunu bir kusurmuş gibi algılayıp üstelemiş oldum. bu da kalıntı olarak kaldı sonraki tıraşlarımda da. oysa bir ara atlatmıştım bu düşünceyi ama sonra nedense -muhtemelen yeni videolar izledikten sonra- yeniden olmaya başladı..

tavsiyelerinizi dikkatle uygulayacağım, teşekkür ederim
So far so good..
Aramıza hoşgeldiniz keyifli tıraşlar dilerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 889 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Herkese selamlar alimarcaa 0 825 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,660 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 667 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 723 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk