Feather AS-D2
güle güle kullanın fergus, yatık batık kıllarla uğraşması zor bilirim..

bu alet sıradan bir alet değil, som çelik, her gün tıraş olsanız dahi cildinizi yormayacak, sizi üzmeyecek sizi, hatta nesiller boyu hatıranızı taşıyacak bir alet..

dedemin feather aletini hala kullanıyorum diyen torunlarınızı duyar gibiyim SmileSmile
(27/08/2013, Saat: 21:54)fergus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugün üçüncü tıraşımı oldum , kısaca deneyimlerimi yazayım istedim ,

Bu alet gerçekten mild bir alet yazıldığı gibi , geltirde dahil olmak üzere pekçok forumda zaten tıraş karakteristiğinden bahsedilmiş . Bir defa yüzünüzde jileti neredeyse hiç hissetmiyorsunuz içinizde bir tereddüt oluşuyor acaba hiç mi kesmiyor diye ama durum öyle değil alet kıl , tüy dinlemiyor gayet güzel işlevini görüyor. İlk perdede jiletin bir yönünü ikinci perdede diğer yönünü kullandım , ilk perdede bıraktığı bölümü ikinci perdede toparlayabildim . biraz dikkat ile daha önce kullandığım Mühle R89 kadar iyi tıraş ettiğini söyleyebilirim.

Benim sakalım orta yoğunlukta , orta sertlikte ancak çok ters. genelde sinek kaydı tıraş olmam pek mümkün olmuyor. doğal olarak bu ters yönlerden dolayı aletlere alışmam zaman alıyor , sanıyorum bir kaç tıraş sonra daha iyi hissedeceğim.

bu aletti gelişi güzel değil , belli bir açıyı koruyarak kullanmak gerekiyor çünki jilet açıklığı dar ve koruma barı ile ergonomisi diğer aletlere göre farklı , dolayısı ile açıyı kaçırdığınızda istediğiniz gibi kesmiyor. şimdiye kadar hep feather jilet ile kullandım , yine benzer kalitede jilet ister diye düşünüyorum....

tıraş aletlerinden herkesin beklentisi farklı , tercihlerin genelde daha agresif olan aletlerden yana olduğunu görüyorum forumda , ancak ters sakalım ve hassas cildimden dolayı benim için öncelik daha nazik bir aletten yana oldu. Herkese tavsiye edebileceğim bir alet değil , yüzünde jileti hissetmeye alışkın olanlar için tatmin edici olmaz.

malzeme kalitesi , eldeki hissi ve verdiği güven açısından ben memnun kaldım.

İyi günlerde kullanın sakalınız ters ve cildiniz hassas ise muhtemelen çok keyifli ve tahrişsiz tıraşlar yaşayacaksınız..
feather bu alete de89 ayarında agresiflikte bir alternatif çıkarsa şu andaki satış oranlarının 10 katı fazla satardı.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(28/08/2013, Saat: 00:02)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: feather bu alete de89 ayarında agresiflikte bir alternatif çıkarsa şu andaki satış oranlarının 10 katı fazla satardı.

kesinlikle katılmaktayım, ama yazık biraz iç piyasalarını düşünmüş olacak ki asyalı küçük adamlar, sakalları da tüy (feather) biçiminde olduğundan, ancak bu kadar olmuş Big Grin
Çeliği sevdiğimden dolayı orta agresiflikte bir SS olsa bende almak isterim.
Üst 'cap' üzerindeki feather yazisi gereksiz gibi geliyor bana. ATT gibi baseplate altina yazsalar cok daha şık olurdu.. Handle baska aletlere uyumlu mudur?
(28/08/2013, Saat: 00:02)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: feather bu alete de89 ayarında agresiflikte bir alternatif çıkarsa şu andaki satış oranlarının 10 katı fazla satardı.

bence 34 c ayarı olsa kaçırmazdım o para iyi para hak eden almalı tabi her zaman uymaz bazen uyabilir ama dediğim gibi iyi para iyi düşünmek lazım
(25/04/2014, Saat: 00:34)karakartal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bence 34 c ayarı olsa kaçırmazdım o para iyi para hak eden almalı tabi her zaman uymaz bazen uyabilir ama dediğim gibi iyi para iyi düşünmek lazım

Benim kullandigim tek alet oldu. Gunluk trasa cok uygun. Aciyi tutturdugunuzda guzel kesiyor

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
banada böyle bir makine lazım .hemen alabilirim isterseniz
https://www.westcoastshaving.com/product...fety-razor

Arkadaşlar bu cihazı aliexpresden daha ucuza bulabilir miyiz.
Veya bu ürünün çakmasıda olur Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather Popular TTO BigHillMe 119 126,872 28/10/2021, Saat: 13:41
Son Yorum: taka
  Feather All Stainless AS-D2S İncelemesi Aedan 20 26,339 01/02/2020, Saat: 12:20
Son Yorum: gidakontrol
  Mühle R41 ve Feather Jilet uyumu connect 8 5,420 09/05/2018, Saat: 14:21
Son Yorum: dikdik_s
  Feather AS-D2 Tıraş Aleti - inceleme Emreozer 23 21,955 22/10/2016, Saat: 19:56
Son Yorum: Nani Kuş
  Feather Stainless Steel Razors (AS-D1) bossyje 14 24,001 07/09/2015, Saat: 22:09
Son Yorum: alfa
  FEATHER WS-D1S AHŞAP SAPLI impaticaret 14 20,010 10/07/2015, Saat: 21:24
Son Yorum: danjamem
  Tradere sb-ıkon dlc slant-feather as-d2-att m1 sızce hangısı ? Asit35 6 10,673 02/10/2014, Saat: 00:32
Son Yorum: arikanmd
  Feather Stainless Razor AS-D1 ErolBöğrek 17 24,348 18/04/2014, Saat: 19:05
Son Yorum: arikanmd
  Feather AS-D2 (Mart 2013) eggman 13 16,910 13/08/2013, Saat: 14:41
Son Yorum: fergus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: